OKUL YARDIMI

 
 
A | a
title

Her geçen gün enerji üretim ve ticaret portföyünü genişleten, YILTEKNİK markasıyla kısa zamanda önemli kamu ihalelerini kazanarak rakiplerinin dikkatini çekmeyi başaran Mustafa Kurnaz yönetimindeki YILDIRIM Enerji Holding, bir yandan ekonomik olarak güçlü ve dengeli büyümesini sürdürürken diğer yandan sosyal sorumluluk görevini de ihmal etmiyor.

Yıldırım Enerji.jpg

YILDIRIM Enerji, Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı, ile Şehit Bülent Göçer Ortaokulu öğrencilerine bilgisayar, yazıcı ve spor malzemesi hediye etti. Mustafa Şağban, Bahar Öney ve Ayşegül Ataç, Ankara Gölbaşı'nda bulunan okulu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. 664 öğrencinin eğitim gördüğü okulda, 10-14 yaş grubundaki çocuklar yeni bilgisayar ve yazıcılarına kavuşmanın sevincini yaşadı.


OGZ_6937.JPG

Bilgisayar ve yazıcılar öğrencilerin kişisel, sosyal ve eğitsel amaçlı gelişimini destekleyen Rehberlik Servisi'ne bağışlandı. Rehberlik Servisi Öğretmeni Arzu Cesur Alıcı, çocukların ders dışındaki vakitlerinin çoğunu rehberlik servisinde geçirdiklerini belirterek, "Servisi hem çocukların kişisel eğilimleri belirleyebilmek, hem de sosyal becerilerini geliştirmek için kullanıyoruz. Burada vakit geçirmek çocukların çok hoşuna gidiyor, kendilerini ifade etmeyi öğreniyorlar. Sizin desteğinizle daha da iyi sonuçlar elde edeceğiz" dedi.

Okul Müdürü Dilek Kaya, çocukların olanaklarını arttırmak için her türlü çabayı gösterdiklerini belirterek, "45 öğretmenimizle birlikte 664 öğrencimize en iyi eğitimi verebilmek için çalışıyoruz. Desteğiniz bizim için çok önemli" sözleriyle teşekkürlerini ifade etti.

OGZ_6910.JPG    OGZ_6966.JPG

Spor malzemeleri ise okul öğrencilerinin farklı dallarda faaliyet gösterdiği Gölbaşı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne bağlı spor kulübüne hediye edildi. 

Şehit Bülent Göçer Spor.JPG    OGZ_6900.JPG